text1

شنبه, 04 تیر 1401-

بسته حوادث 30 خرداد

دیده بان هشتم : سرقت ساعت 20 میلیاردی از مرد مراغه ای

فرمانده انتظامی مراغه از صحت عمل و امانت داری ماموران پلیس آگاهی شهرستان و تحویل ساعت طلای ۲۰ میلیاردریالی به صاحبش خبر داد.

 

بسته حوادث اصلاحی

 

سرهنگ توحید فارسی گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت منزل در یکی از محلات این شهرستان موضوع بلافاصله در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

 

پس از تحقیقات فنی و پلیسی به عمل آمده مشخص شد سارقان با تخریب قفل و درهای ورودی وارد منزل شده و اقدام به سرقت طلاجات گردنبند، گوشواره، ساعت نفیس و اسناد و مدارک کرده و متواری شده‌اند.

 

بعد از اقدامات اطلاعاتی و فنی و میدانی به عمل آمده مشخص شد که سارقان بعد از سرقت، کیف سرقتی حاوی اسناد مدارک را در یکی از محور‌های مواصلاتی شهرستان به بیرون پرت کرده و متواری شدند.

 

ماموران پلیس آگاهی شهرستان به محل عزیمت و با تحقیقات میدانی کیف حاوی اسناد مدارک را پیدا کرده و بعد از بررسی‌های لازم متوجه شدند که ساعت طلای نفیس ۲۰ میلیاردی نیز در داخل کیف است که این ماموران وظیفه شناس پس از هماهنگی لازم در کمال صحت عمل کیف را با محتویات کامل به پلیس آگاهی جهت تحویل به مال باخته تحویل دادند.

 

با مناعت طبع و پاکدستی ماموران، کلیه اقلام مشکوفه عینا به مال باخته تحویل و صاحب اموال از امانتداری، صداقت و عملکرد ماموران پلیس آگاهی ابراز رضایت و قدردانی کرد.

 

کارکنان پلیس، باید الگو و سرآمد در پاکدستی و پاکدامنی بوده و وجود کارکنان صالح و صحیح العمل در بدنه سازمان نه تنها موجب رشد و تعالی پلیس در تراز انقلاب می‌شود بلکه سبب دلگرمی بیشتر مردم و افزایش سرمایه اجتماعی پلیس خواهد شد.

 

زن و مرد جوان دزد خانه های تهرانی ها بودند

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری 2 نفر سارق منزل و کشف 4 فقره سرقت منزل خبر داد.

 

سرهنگ، کارآگاه "علی عزیزخانی" بیان داشت: پنجم مرداد ماه سال گذشته شهروندی با مراجعه به کلانتری 161 ابوذر شکایت خود را در ارتباط با سرقت اماکن اعلام و طی اظهارات اولیه خود اعلام داشته سارقان که 2 نفر زن و مرد بوده اند با پراید سفید رنگ در نبود وی در خانه اقدام به سرقت اموال منزل به ارزش تقریبی 100 میلیون تومان کرده اند فلذا در ارتباط با این موضوع شکایت و خواستار رسیدگی قضایی و پلیسی را دارم .

 

وی عنوان کرد: با وصول و ارجاع پرونده به پلیس آگاهی موضوع کشف و پی جویی در دستور کار عوامل تیم مبارزه با سرقت اماکن پایگاه هشتم پلیس آگاهی قرار گرفت و با توجه به حساسیت موضوع حسب دستورات قضایی کلیه اقدامات لازم انجام گرفت که نهایتاً منجر به دستگیری سارقان گردید.

 

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: با تلاش کارآگاهان متهمان در عملیات ضربتی دستگیر شده به سرقت از شاکی و 3 فقره سرقت دیگر به ارزش تقریبی 400 میلیون تومان معترف گردیدند.

 

سرهنگ عزیز خانی در پایان گفت: پرونده طی گزارشی به مرجع قضائی منعکس و متهمان با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شدند.

 

قتل فجیع پدر به دست پسرانش در بندر انزلی

دو برادر در بندرانزلی که پدر شان را با اسلحه شکاری و سلاح سرد به قتل رسانده بودند، دستگیر شدند.

سرهنگ سیدجعفر جوانمردی گفت: در پی اعلام خبر نزاع و درگیری منجر به قتل در حوزه کلانتری ۱۳ بندرانزلی، با تحقیقات صورت گرفته مشخص شد، ۲ برادر به علت اختلافات و درگیری‌های شدید خانوادگی پدر ۵۰ ساله خود را با استفاده از اسلحه شکاری و سلاح سرد به قتل رسانده‌اند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه پس از اقدامات پلیسی صورت گرفته کمتر از ۲۴ ساعت محل اختفاء قاتلان شناسایی و این افراد دستگیر شدند گفت: قاتلان ۲۰ و ۲۴ ساله به قتل پدر خود اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

شهر خبر

insta1بروزترین خبرهای حقوقی و قضایی کشور را در صفحه اینستاگرام ما دنبال فرمایید

منتشر شده در دوشنبه, 30 خرداد 1401 16:08

 

 apple1  android1  tel11  insta1

گیف جدید دیده بان

ارز - طلا - سکه قیمت ( تومان )
دلار 0
یورو 0
درهم 0
پوند 0
سامانه سنا دلار خرید 0
سامانه سنا دلار فروش 0
سامانه سنا یورو خرید 0
سامانه سنا یورو فروش 0
سامانه سنا درهم خرید 0
سامانه سنا درهم فروش 0
مثقال طلا 0
گرم طلای 18 عیار 0
گرم طلای 24 عیار 0
سکه بهار آزادی 0
سکه امامی 0
نیم سکه 0
ربع سکه 0
سکه گرمی 0
شاخص بورس

Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت خبری توسط نونگار پردازش